fbpx

Jesteś gotowa spełnić swoje marzenie o szyciu na maszynie?

Już dzis zgarnij wykrój na modną gumkę owijkę na 3 sposoby!

Spodobał Ci się filmik?

Zobacz co jeszcze mam w ofercie!

oferta Kursów indywidualnych

Kreatywne wieczory Panieńskie

Zapraszam Cię również na inne filmy na moim kanale! 

Opinie

Klientów

Co stali klienci mówią o współpracy z Rękofakturą?

Warsztaty prowadzone przez Panią Aleksandrę były niezwykle profesjonalne, a przy tym panowała przyjazna atmosfera. Dzięki cennym wskazówką osoba taka jak ja, czyli nie mająca nigdy styczności z szyciem, uszyla funkcjonalna i ładna torbę na zakupy.

Kinga

Gdańsk, Polska

To co uwielbiam w produktach Rękofaktury – to ich staranne wykonanie, piękne wzory, ale przede wszystkim ich oryginalność. Mój prześliczny worek w lamy przyciąga uwagę wszędzie gdzie go zabiorę, nawet w samym Peru, wszyscy wypytwali się mnie skąd go mam, a przecież jest tam od groma ubrań i akcesoriów ze wzorem w lamy. Kosmetyczka w kwiatki jest idealna na wiosnę i nadchodzące lato i na pewno zabiorę ją na moje kolejne podróże...”

Julianna

Warszawa, Polska

Rękofaktura – szyte z pasją! To miejsce, gdzie spełnią się Twoje modowe życzenia. Dzięki personalizowanym produktom, dbałością o detale i starannością wykonania – każda uszyta rzecz zachwyci Cię swoją oryginalnością. Polecam na prezenty dla najbliższych. Ja i moje przyjaciółki jesteśmy zakochane ♥️.

Karina

Gdańsk, Polska

Z blogowego Archiwum… 

UWAGA!
Od dnia 10.10.2020 stacjonarne i mobilne Kursy Szycia zostają zawieszone. Zapraszam Cię serdecznie do odwiedzenia mojego kanału YouTube, gdzie znajdziesz kompleksowy Kurs Szycia Online, zupełnie za darmo. Wesołych Świąt Wielkanocnych!