fbpx

O mnie

 

Aleksandra Baranowska

Młoda żona, pasjonatka rękodzieła oraz założycielka Rękofaktury. Od najmłodszych lat zafascynowana robótkami ręcznymi. Zapoznana z tajnikami dziergania, haftowania oraz szycia. Po latach pracy nad osobistymi projektami rozpoczęła działalność szkoleniową i warsztatową. Od 2017 roku zawodowo prowadzi kursy szycia oraz dziergania. Ma na swoim koncie autorskie programy Kursu Szycia Od Podstaw, Dla Zabieganych oraz Kreatywnych Półkolonii Dla Dzieci realizowanych w Craftoholic SHOP Gdańsk.

Swoją przygodę z rękodziełem rozpoczęłam już
w szkole podstawowej. To tam, korzystając z moich rękodzielniczych umiejętności, wygrywałam pierwsze konkursy plastyczne. Moją pierwszą nauczycielką była mama, pomagała stawiać mi pierwsze kroki w hafcie krzyżykowym oraz technice dziergania. Tuż po niej był internet, gdzie
w poszukiwaniu inspiracji, odnalazłam całą rękodzielniczą blogosferę.

Rękodzieło towarzyszyło mi jako hobby przez niemal całe życie. Swoją pasję rozwijałam podczas wakacji
i ferii, aż do czasu rozpoczęcia studiów. Wtedy to otrzymałam od narzeczonego swoją pierwszą maszynę do szycia. Przepadłam! To było to! W kilka godzin byłam w stanie stworzyć coś nowego, użytecznego
i przede wszystkim pięknego. Od tego momentu rękodzieło – szczególnie szycie, zaczęło powolutku stawać się moją pracą… Po latach tworzenia tylko dla siebie, tylko w domowym zaciszu, rozpoczęłam działalność warsztatową.

Zapraszam do kontaktu, jestem pewna, że wspólnie wyczarujemy coś niezwykłego!

Opinie

Klientów

Co stali klienci mówią o współpracy z Rękofakturą?

Zamówiony spersonalizowany produkt (pasek na aparat) został wykonany z największą starannością. Pani Aleksandra była ze mną w stałym kontakcie. Dopytywała o szczegóły zamówienia, wychodziła z różnymi propozycjami rozwiązań i funkcjonalności. Przesyłka została dostarczona przed określonym terminem realizacji. Osoba obdarowana jest zachwycona a ja mam pewność że prezent był robiony od serca i że wspieram młodą, polską rękodzielniczkę z dużym potencjałem i talentem.

Monika

Gdańsk, Polska

To co uwielbiam w produktach Rękofaktury – to ich staranne wykonanie, piękne wzory, ale przede wszystkim ich oryginalność. Mój prześliczny worek w lamy przyciąga uwagę wszędzie gdzie go zabiorę, nawet w samym Peru, wszyscy wypytwali się mnie skąd go mam, a przecież jest tam od groma ubrań i akcesoriów ze wzorem w lamy. Kosmetyczka w kwiatki jest idealna na wiosnę i nadchodzące lato i na pewno zabiorę ją na moje kolejne podróże...”

Julianna

Warszawa, Polska

Rękofaktura – szyte z pasją! To miejsce, gdzie spełnią się Twoje modowe życzenia. Dzięki personalizowanym produktom, dbałością o detale i starannością wykonania – każda uszyta rzecz zachwyci Cię swoją oryginalnością. Polecam na prezenty dla najbliższych. Ja i moje przyjaciółki jesteśmy zakochane ♥️.

Karina

Gdańsk, Polska

Kontakt

kontakt@rekofaktura.pl

aleksandra@rekofaktura.pl

Lokalizacja

ul. Stolarska 4a/10

Gdańsk, Stare Miasto

 

Kursy i Warsztaty odbywają się mobilnie w miejscu wyznaczonym przez uczestnika/ów.