fbpx

Jesteś gotowa spełnić swoje marzenie o szyciu na maszynie?

Już dziś pobierz kartę ćwiczeń i rozpocznij swoją przygodę z maszyną!

Spodobał Ci się filmik?

Zobacz co jeszcze mam w ofercie!

oferta Kursów indywidualnych

Kreatywne wieczory Panieńskie

Nie przegap pierwszej części Kursu!

Zobacz film: 

Opinie

Klientów

Co stali klienci mówią o współpracy z Rękofakturą?

„Myślałam, że nie nadaję się do szycia, a jednak umiejętne tłumaczenie i pozytywne nastawienie Prowadzącej działa cuda. Wyszłam z warsztatów z piękną spódniczką, uśmiechem na ustach i apetytem na więcej!

ardzo polecam!

Anna

Gdańsk, Polska

“Jakiś czas temu miałam okazję wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez Olę. Było to moje pierwsze zetknięcie z maszyną. Ola przekazała mi profesjonalnie swoją wiedzę w bardzo serdecznej atmosferze. Spotkanie z Olą (z pewnością nie ostatnie) poskutkowało zakupem własnej maszyny i chęciami do dalszej nauki. ❤️.”

Paulina

Gdańsk, Polska

Warsztaty prowadzone przez Panią Aleksandrę były niezwykle profesjonalne, a przy tym panowała przyjazna atmosfera. Dzięki cennym wskazówką osoba taka jak ja, czyli nie mająca nigdy styczności z szyciem, uszyła funkcjonalna i ładna torbę na zakupy.

Kinga

Gdańsk, Polska

Z blogowego Archiwum… 

UWAGA!
Od dnia 10.10.2020 stacjonarne i mobilne Kursy Szycia zostają zawieszone. Zapraszam Cię serdecznie do odwiedzenia mojego kanału YouTube, gdzie znajdziesz kompleksowy Kurs Szycia Online, zupełnie za darmo. Wesołych Świąt Wielkanocnych!